Sylwia Jagła
lek. dent.
Sylwia Jagła
specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału lekarsko- stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest członkiem prestiżowych towarzystw- World Federation of Orthodontists, American Assosiation of Orthodontists, European Orthodontic Society oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego PTO. Zajmuje się ortodoncją i stomatologią ogólną z protetyką. Swoje zainteresowania zawodowe skupia na estetycznym ujęciu stomatologii, również z elementami medycyny estetycznej. Za cel stawia sobie tworzenie pięknego uśmiechu pacjentów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych zjazdach ortodontycznych, warsztatach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Prowadzi zajęcia dydaktyczne z dziedziny ortodoncji ze studentami polskimi oraz English Division Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Obecnie w trakcie przewodu doktorskiego i badań naukowych na temat możliwości ograniczenia dolegliwości bólowych u pacjentów ortodontycznych. Jest certyfikowanym lekarzem wielu nowoczesnych technik ortodontycznych oraz medycyny estetycznej.


Igor Balov
lek. dent.
Igor Balov

Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Specjalizuje się w zakresie stomatologii zachowawczej wraz endodoncją. Wykonuje również zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej.


Michał Rojko
lek. dent.
Michał Rojko

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Uczestnik licznych szkoleń i kursów z zakresu chirurgii stomatologicznej, szczękowo-twarzowej, implantologii i protetyki.


Aleksandra Iwaszko
Aleksandra Iwaszko
Higienistka stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka dwóch Medycznych Szkół Policealnych. Wykonuje zabiegi higienizacji i profilaktyki jamy ustnej. Asystuje również przy procedurach ortodontycznych.


Katarzyna Karolewsk
Katarzyna Karolewska
Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Asystuje przy zabiegach chirurgicznych, stomatologii zachowawczej i ortodoncji.


Emilia Wilczyńska
Emilia Wilczyńska
Rejestratorka medyczna

Pełni funkcję rejestratorki medycznej. Jest odpowiedzialna za Państwa pierwszy kontakt z gabinetem. Dba o to, by każdy miał możliwość umówienia wizyty w dogodnym terminie. Chętnie odpowiada na wszelkie pytania Pacjentów. Dzięki komunikatywności i życzliwości stara się pomóc każdemu w rozwiązywaniu problemów.

replica watches