lek.dent. Sylwia Jagła
specjalista ortodonta

Absolwentka Wydziału lekarsko- stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest członkiem prestiżowych towarzystw- World Federation of Orthodontists, American Assosiation of Orthodontists, European Orthodontic Society oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego PTO. Zajmuje się ortodoncją i stomatologią ogólną z protetyką. Swoje zainteresowania zawodowe skupia na estetycznym ujęciu stomatologii, również z elementami medycyny estetycznej. Za cel stawia sobie tworzenie pięknego uśmiechu pacjentów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych zjazdach ortodontycznych, warsztatach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Prowadzi zajęcia dydaktyczne z dziedziny ortodoncji ze studentami polskimi oraz English Division Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Obecnie w trakcie przewodu doktorskiego i badań naukowych na temat możliwości ograniczenia dolegliwości bólowych u pacjentów ortodontycznych. Jest certyfikowanym lekarzem wielu nowoczesnych technik ortodontycznych oraz medycyny estetycznej. 

 

O NAS / KIM JESTEŚMY

ORTOsfera to profesjonalny gabinet stomatologiczno- ortodontyczny, w którym znajdą Państwo kompleksową opiekę stomatologiczną dla osób w każdym wieku. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług i zadowolenie pacjentów. Korzystając z najnowszych technologii dajemy Państwu możliwość leczenia na najwyższym poziomie dbając przy tym o komfort i przyjazną atmosferę.

Realizując własne pasje oraz dzięki ciągłemu zaangażowaniu w rozwój, umożliwiamy naszym pacjentom dostęp do najnowszych światowych technologii.

W trosce o Wasze dobro stosujemy wyłącznie skuteczne i sprawdzone metody leczenia stomatologicznego gwarantując wysoką jakość usług.

Skupiamy się na tym, aby leczenie przebiegało w bezstresowej, przyjaznej atmosferze. Chcemy przynieść Państwu zadowolenie oraz satysfakcję z przebytych wizyt, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa w gabinecie stomatologicznym. Naszym celem jest stomatologia bez bólu.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz zjazdach stomatologicznych krajowych i zagranicznych. Sami również bierzemy udział w projektach naukowych, aby być jak najbliżej rozwoju światowej stomatologii. W trosce o Państwa dobro korzystamy z najlepszych technik i nowoczesnych materiałów, nieustannie wzbogacając ofertę zgodnie z najnowszym stanem wiedzy.

 

Udogodnienia w gabinecie:

- cyfrowa diagnostyka rtg

- wifi

- bezpłatny parking

- płatność kartą lub gotówką

- przypomnienia sms o wizycie

- system ratalny Mediraty

- klimatyzowane pomieszczenia

- internetowa rejestracja 24h

- leczenie bez bólu

 

Artykuły:

1.Możliwości kompleksowego leczenia wrodzonego braku zawiązków zębowych u młodych pacjentów
w różnych grupach wiekowych – opis przypadków

2.Ankyloza – sposoby diagnozowania i leczenia Przegląd piśmiennictwa

 


replica watches
fake watches