Drag
img not found!

Ortodoncja

ORTOsfera

Leczenie ortodontyczne polega na korekcie wad zgryzu i przywróceniu prawidłowej funkcji układy ruchowego narządu żucia. Dbałość o piękny, zdrowy uśmiech to także kwestia prawidłowej czynności żucia, zapobieganiu przedwczesnemu starciu zębów oraz uniknięcie dolegliwości bólowych. Dajemy Państwu możliwość leczenia ortodontycznego dzieci i dorosłych.

 

APARATY ZDEJMOWANE

Aparaty ruchome, czyli zdejmowane, stosowane głównie u najmłodszych pacjentów charakteryzują się nieograniczonymi możliwościami doboru kolorystyki. Aby leczenie było przyjemne i zachęcające dla młodego pacjenta jesteśmy w stanie zaprojektować aparat we wszystkich kolorach tęczy. Wybór należy do Twojego dziecka! To ono decyduje o tym jak będzie wyglądał aparat. Przy odpowiedniej motywacji i stosowaniu się do zaleceń, aparaty ruchome korygują większość wad zgryzu już na wczesnym etapie rozwoju.

 

 

 

APARATY STAŁE SAMOLIGATURUJĄCE DAMON

Rewolucyjny system zamków samoligaturujących Damon to nowoczesna metoda leczenia ortodontycznego aparatami stałymi. Skrócony czas leczenia, mniejsza ilość wizyt kontrolnych, duży komfort użytkowania i znakomite wyniki leczenia to tylko niektóre cechy tego systemu. Brak konieczności stosowania elastycznych ligatur pozwala na prowadzenie leczenia z wykorzystaniem niewielkich biologicznych sił, co zmniejsza uczucie dyskomfortu. Zamki są zaprojektowane tak, aby możliwe było łatwe utrzymanie higieny jamy ustnej. Ze względu na wykorzystanie niewielkich sił i ograniczenie tarcia, dzięki zastosowaniu zamków samoligaturujących niejednokrotnie jesteśmy w stanie uniknąć konieczności usuwania zdrowych zębów tylko na potrzeby ortodontyczne. Leczenie idzie sprawnie, komfortowo i bez stresu!

Dla bardziej wymagających i stawiających na estetykę pacjentów oferujemy system Damon Clear- niewidoczne, przezroczyste zamki samoligaturujące.

 

 

NIEWIDOCZNE LECZENIE NAKŁADKOWE SPARK ALIGNERS
 
Leczenie nakładkowe stanowi fantastyczną alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych.

ZALETY LECZENIA NAKŁADKOWEGO:

Niewidoczne leczenie ortodontyczne
  • Ułatwiona higiena jamy ustnej

  •  Znacznie mniej wizyt kontrolnych
  •  Precyzja oraz większa przewidywalność efektów leczenia
  •  Wygoda i bezpieczeństwo
  •  Znacznie krótsze leczenie

 

CLEAR ALIGNER

System Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą niewidocznych, przezroczystych nakładek. Zapewniają wysoką estetykę i komfort leczenia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii i analizy cyfrowej uzębienia leczenie jest wysoce precyzyjne. Otrzymują Państwo termoformowane nakładki, które stopniowo prostują zęby w bardzo dyskretny sposób. W miarę postępu korekty zgryzu nakładki są wymieniane na nowe- każde indywidualnie projektowane dla Państwa w laboratorium na podstawie cyfrowej analizy. Są idealnie dopasowane do zębów zapewniając wysoki komfort użytkowania. Można je samodzielnie zdejmować do jedzenia i oczyszczania, dzięki czemu utrzymanie higieny jest niezwykle proste.

 

 

 

APARATY LINGWALNE WIN SYSTEM

Aparaty lingwalne to system zamków przyklejanych od wewnętrznej- podniebiennej strony zębów dzięki czemu leczenie jest całkowicie niewidoczne. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnego leczenia ortodontycznego, na które wiele osób nie może sobie pozwolić z racji np. wykonywanego zawodu. Aparat jest indywidualnie projektowany i konstruowany odpowiednio do kształtu zębów pacjenta. Każdy element jest produkowany specjalnie dla konkretnego pacjenta. Dzięki wysokiej precyzji tworzenia aparatu, leczenie jest bardzo dokładne i zapewnia doskonałe wyniki.