Drag
img not found!

O Nas

ORTOsfera

dr n.med. Sylwia Jagła
specjalista ortodonta

Doktor nauk medycznych, specjalista ortodonta. Jest członkiem prestiżowych towarzystw- World Federation of Orthodontists (WFO), American Assosiation of Orthodontists (AAO), European Orthodontic Society (EOS), Societa Italiana di Ortodonzia (SIDO) oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO). Zajmuje się leczeniem ortodontycznym wad zgryzu dzieci i dorosłych. Za cel stawia sobie stworzenie zdrowego i pięknego uśmiechu pacjentów. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych zjazdach ortodontycznych, warsztatach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Prowadziła zajęcia dydaktyczne z dziedziny ortodoncji ze studentami polskimi oraz English Division Wydziału Lekarsko- Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest certyfikowanym lekarzem wielu nowoczesnych technik ortodontycznych oraz medycyny estetycznej.

 

O NAS / KIM JESTEŚMY

ORTOsfera to profesjonalny gabinet stomatologiczno- ortodontyczny, w którym znajdą Państwo kompleksową opiekę stomatologiczną dla osób w każdym wieku. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług i zadowolenie pacjentów. Korzystając z najnowszych technologii dajemy Państwu możliwość leczenia na najwyższym poziomie dbając przy tym o komfort i przyjazną atmosferę.

Realizując własne pasje oraz dzięki ciągłemu zaangażowaniu w rozwój, umożliwiamy naszym pacjentom dostęp do najnowszych światowych technologii.

W trosce o Wasze dobro stosujemy wyłącznie skuteczne i sprawdzone metody leczenia stomatologicznego gwarantując wysoką jakość usług.

Skupiamy się na tym, aby leczenie przebiegało w bezstresowej, przyjaznej atmosferze. Chcemy przynieść Państwu zadowolenie oraz satysfakcję z przebytych wizyt, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa w gabinecie stomatologicznym. Naszym celem jest stomatologia bez bólu.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych oraz zjazdach stomatologicznych krajowych i zagranicznych. Sami również bierzemy udział w projektach naukowych, aby być jak najbliżej rozwoju światowej stomatologii. W trosce o Państwa dobro korzystamy z najlepszych technik i nowoczesnych materiałów, nieustannie wzbogacając ofertę zgodnie z najnowszym stanem wiedzy.

 

Udogodnienia w gabinecie:

- nowoczesne technologie

- cyfrowa diagnostyka rtg

- wifi

- bezpłatny parking

- płatność kartą lub gotówką

- przypomnienia sms o wizycie

- system ratalny Mediraty

- klimatyzowane pomieszczenia

- leczenie bez bólu

 

Artykuły:

1.Możliwości kompleksowego leczenia wrodzonego braku zawiązków zębowych u młodych pacjentów
w różnych grupach wiekowych – opis przypadków

2.Ankyloza – sposoby diagnozowania i leczenia Przegląd piśmiennictwa